Ta vikend je bilo na šoli pestro. S petka na  soboto, 15. in 16. marca, so imeli namreč folklorni plesalci in ljudski godci iz Otroške folklorne skupine Verine zvezdice intenzivne folklorne vaje.

Z učenci smo se v šolski učilnici, kjer se je plesalo, igralo in pelo, dobili v petek ob 16. uri. Večer smo zaključili z ogledom slovenskega mladinskega filma v šolski knjižnici, kjer smo tudi prespali, domov pa smo nekoliko utrujeni, a vseeno zadovoljni odšli ob 11.30.

Ta teden dokončno izpilimo naše plesne korake, v četrtek nas čaka že prvi nastop na prireditvi Pomlad v Kamniku, v nedeljo, 24. marca, pa bomo zaplesali na območnem srečanju otroških in odraslih folklornih skupin, ki bo potekalo v Kulturnem domu Groblje ob 17. uri. Lepo ste vabljeni k ogledu obeh predstav.

Več najdete v spodnji galeriji: