Tekmovanje, kjer pomaga zdrava pamet…

Po krompirjevih počitnicah (od 6. do 10. novembra in od 13. do 17. novembra 2022) bo potekalo šolsko tekmovanje Bober.

Vi do takrat lahko vadite in si z zanimivimi nalogami krajšate dni pred prihodom v šolo.

Več o tekmovanju preberite na spletu, kjer so tudi naloge iz prejšnjih let.

Za učence 4. in 5. razreda bo tekmovanje v pisni obliki, za učence od 6. do 9. razreda pa on-line.

V tednu pred počitnicami se prijavite pri svoji učiteljici (razredna stopnja) ali pri učiteljici matematike (predmetna stopnja), da lahko pripravim urnik tekmovanj.

Učenci od 6. do 9. razreda lahko vadite tudi z računalnikom. Na isti strani, kjer so naloge, si ogledate video, izberete tekmovanje (šolsko, državno, leto) in vpišete svoje podatke (ime, priimek, skupina), kodo pustite prazno.

Vsi udeleženci tekmovanja morajo prinesti podpisano SOGLASJE ali pa poslati podpisanega na e-poštni naslov jure.kirn@os-marijevere.si najkasneje do 6. 11. 2023

Vabljeni.