V petek, 10. 5. 2024, se je olimpijska bakla na poti v Pariz ustavila v Kamniku. Ponosno smo jo del poti nosili tudi učenci športniki naše šole.

Pravzaprav je na kamniški stadion, kjer se je vse skupaj odvijalo, bakla kar priletela. S seboj jo je prinesel jadralni padalec, ki je vzletel na Špici in pristal na stadionu. Predal jo je otrokom iz kamniških vrtcev, šol in športnih klubov. Tako so jo en krog nosili tudi Kaja, Kristina, Liam in Žiga, vsi učenci naše šole in športniki. Vsak od njih sodi med najboljše med svojimi vrstniki pri nas, nekateri so najboljši celo v svetovnem merilu.

Pridružujemo se dobrim željam po čim boljših uvrstitvah naših športnikov, s katerimi smo baklo poslali proti Parizu.