Na prvenstvu Kamnika v namiznem tenisu, ki se je na naši šoli odvilo v počastitev državnega praznika, dneva Rudolfa Maistra, so se zelo izkazali učenci OŠ Marije Vere. Osvojili so štiri pokale in eno kolajno.

Lučka Oražem je bila prva, Jonida Salihi pa tretja v kategoriji deklic. Filip Košir je bil prvi, Nace Kališnik pa tretji v kategoriji fantov do 15 let. Nik Pervinšek je prejel kolajno za prvo mesto v tolažilni skupini do 15 let.

Tekmovanje je odigrano v sredo, 22. novembra, točno na rojstni dan priznane gledališke igralke, v Kamniku leta 1881 rojene, Marije Vere, po kateri je naša šola dobila ime.

Vsem našim mladim tekmovalkam in tekmovalcem, tudi tistim, ki so tokrat ostali brez kolajn, čestitam za pogumne igre in za primerno vedenje.

zapisal: Željko Đurić, trener namiznega tenisa